DOLAR 32,1049 -0.14%
EURO 34,9822 -0.15%
ALTIN 2.427,92-0,02
BITCOIN 22381861.82496%
İstanbul
17°

HAFİF YAĞMUR

SABAHA KALAN SÜRE

Horoz Lojistik’te Üst İdarede Tekrar Yapılanma: Büyüme ve Yenilikçi Vizyon
  • HaberVatan
  • Ekonomi
  • Horoz Lojistik’te Üst İdarede Tekrar Yapılanma: Büyüme ve Yenilikçi Vizyon

Horoz Lojistik’te Üst İdarede Tekrar Yapılanma: Büyüme ve Yenilikçi Vizyon

ABONE OL
Nisan 4, 2024 17:08
Horoz Lojistik’te Üst İdarede Tekrar Yapılanma: Büyüme ve Yenilikçi Vizyon
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Horoz Lojistik, gelecek vizyonunu ve stratejilerini güçlendirmek emeliyle kıymetli değişikliklere hazırlanıyor.

Şirketin mali yapısını güçlendirme, hizmet portföyünü genişletme ve memleketler arası arenada daha faal bir pozisyona gelme amaçları doğrultusunda gerçekleşen bu yenilikler, 1 Nisan 2024 tarihi itibariyle üst idare takımında da birtakım misyon değişikliklerini beraberinde getirdi.

Yeni devirde Horoz Lojistik, yaratılacak yeni finansal kaynaklar ile çok değerli projeler ve iş alanlarında hizmetlerini genişletecek. Deniz, hava ve tüm forwarding faaliyetlerini tekrar yapılandıracak olan şirket, milletlerarası alanda süratle büyüme planlarını hayata geçirmeye hazırlanıyor. İngiltere ve Almanya’da kurulan şirketlere ek olarak, yıl sonuna kadar 6 ülkeyi daha kapsayacak formda genişleme planları yapan Horoz Lojistik, yalnızca lojistik hizmetleri sunmakla kalmayacak, tıpkı vakitte e-ticaret alanında da büyük bir genişleme planlıyor. Müşterilere lojistik hizmetlerinin yanı sıra yazılım altyapı takviyesi, dijital platformlar ve öbür tamamlayıcı hizmetlerin de sunulacağı bu büyük dönüşüm sürecinde, Horoz Lojistik üst idaresinde kimi vazife değişiklikleri gerçekleşmiştir.

İşte yeni yapılanma ve vazife değişiklikleri:

Mehmet Aykut Aygüven / Yönetim Kurulu Danışmanı

Aykut Aygüven, İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı olarak Yönetim Kurulu Danışmanı durumunda çalışmalarına devam edecektir.

Gürkan Gürbüz / İcra Kurulu Lider Yardımcısı- Memleketler arası Lojistik Faaliyetler- Vice CEO

Gürkan Gürbüz, Memleketler arası Karayolu, E-İhracat, Deniz ve Hava Operasyonları ünitelerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

İlker Özkocacık / İcra Kurulu Lider Yardımcısı- Yurtiçi Lojistik Faaliyetler- Vice CEO

İlker Özkocacık, Yurtiçi Lojistik Küme Başkanlığı ve Yurtiçi Tam Taşıma Küme Başkanlığı faaliyetlerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Murat Kaplan / Mali İşler Grup Başkanı – CFO

Murat Kaplan, Muhasebe Departmanı, Finans ve İdari İşler Departmanı, Hukuk Servisi, Sigorta Ünitesi ve Kontrol Ünitelerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı olarak çalışmalarına devam edecektir.

Hece Özyaman / Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü

Hece Özyaman, Kurumsal Bağlantı ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Birol Zengin/ Yurtiçi Lojistik Küme Başkanı- COO

Birol Varlıklı, Dağıtım Operasyon, Mobilya Operasyonları, Özel Projeler, Depolama Faaliyetleri, E-Ticaret Lojistiği, Süreç Geliştirme ünitelerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lider Yardımcısı İlker Özkocacık’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Aykut Baran / Yurtiçi Tam Nakliyat Küme Başkanı- COO

Aykut Baran, Filo ve Operasyon Yöneticiliği ile Müşteri Münasebetleri ve İş Geliştirme Grup Müdürlüğü ünitelerinden sorumlu olup, İcra Kurulu Lider Yardımcısı İlker Özkocacık’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Aytüm Engerek / İdare Geliştirme Küme Başkanı- CHRO

Aytüm Engerek, İnsan Kaynakları, Kalite Sistemleri, ISG ve Etraf ünitelerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Uğur Özgür Duman / Bilgi Sistemleri Küme Başkanı- CTO

Uğur Özgür Duman, Proje Entegrasyon, Yazılım ve Sistem Dayanak ünitelerinden sorumlu olarak ve İcra Kurulu Lideri Taner Horoz’a bağlı çalışmalarına devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.